W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.
X

O nas

Co nas wyróżnia

Działamy dla korzyści Klienta

Działamy w imieniu i na rzecz Inwestora, szanując jego wizerunek oraz cele. Świadomie podjęliśmy decyzję o nie tworzeniu spółki giełdowej, gdyż chcemy skupiać się na oczekiwaniach i punkcie widzenia naszych Klientów, a nie specyfice giełdy i budowaniu wartości w rozumieniu inwestorów giełdowych.

Rozwijamy się organicznie

Wolumen zarządzanych przez nas projektów rozwijany jest w sposób organiczny, nienaruszający układów rynkowych czy też interesów dużych grup konsolidujących energetykę. Dbamy, aby za skalą realizowanych przez nas przedsięwzięć szedł rozwój naszego zespołu i kompetencji zapewniając najwyższą jakość i wsparcie dla naszych Klientów.

Jesteśmy gwarantem jakości i bezpieczeństwa

Nasze projekty posiadają cechy projektów o najwyższej rynkowej wartości, co potwierdzają badania, monitoringi oraz analizy przeprowadzone w trakcie ich realizacji. Parametry te poddane są zewnętrznym audytom, aby zapewnić transparentność i obiektywizm oraz uniemożliwić  „kreatywność” w tworzeniu bądź interpretacji rezultatów.

Stworzony przez nas model realizacji projektów pozwala na zapewnienie najwyższego poziomu bezpieczeństwa inwestycji w obszarze szeroko pojętego sektora OZE, możliwego do implementacji w polskich realiach gospodarczych i regulacyjnych, co stanowi nieodzowny warunek pozyskania finansowania dla tak kapitałochłonnych inwestycji.

stand alone