W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.
X

O nas

Doświadczenie

O naszych kompetencjach decyduje doświadczenie zdobyte w realizacji przedsięwzięć inwestycyjnych i doradczych oraz wieloletnia praktyka biznesowa. Tworząc, realizując oraz zarządzając wieloma kompleksowymi, często multidyscyplinarnymi przedsięwzięciami, jak również projektami doradczymi wypracowaliśmy własną autorską metodykę zarządzania projektami oraz najwyższe standardy świadczonych przez nas usług.

W chwili obecnej rozwijamy i zarządzamy projektami o łącznej mocy ponad 300 MW w energetyce wiatrowej w modelu rozproszonym oraz farm wiatrowych. Przygotowujemy projekty farm fotowoltaicznych oraz instalacji przetwarzania odpadów.

Realizowaliśmy i braliśmy udział w projektach doradczych dotyczących każdego etapu realizacji projektów inwestycyjnych w obszarze energetyki odnawialnej.

Przygotowywaliśmy analizy, raporty, audyty i ekspertyzy w ramach realizacji wielu projektów dotyczących głównie sektora energetycznego oraz gospodarowania odpadami.

wspinaczkowy mistrzu