W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.
X

O nas

Partnerzy

Wind EUROPE (former EWEA)

numer dwa

Global Wind Energy Council

Kim jesteśmy

Centrum Rozwoju Energetyki jest dynamicznie rozwijającą się firmą, która koncentruje się na projektowaniu, realizacji i zarządzaniu inwestycjami z obszaru energetyki wiatrowej oraz innych źródeł energii odnawialnej.

Trzonem Centrum Rozwoju Energetyki jest zespół ekspertów z wieloletnim doświadczeniem w realizacji przedsięwzięć biznesowych i inwestycyjnych w sektorach energetycznym, telekomunikacyjnym, IT, motoryzacyjnym, przemysłowym i usługowym. CRE to połączenie praktyki biznesowej z unikalnymi kompetencjami organizacyjnymi i zarządczymi.

Wypracowane przez zespół CRE standardy oraz sprawdzone metody działania stanowią podstawę realizowanych projektów w branżach energii odnawialnej oraz gospodarowania odpadami. Celem strategicznym CRE jest wypracowanie wiodącej pozycji na rynku zarówno w zakresie doradztwa, jak i realizacji ambitnych projektów inwestycyjnych w branżach, na których się koncentruje. CRE podejmuje także działania służące budowaniu świadomości i rozpowszechnianiu wiedzy o odnawialnych źródłach energii oraz płynących z nich korzyściach dla środowiska i społeczeństwa.

Misją Centrum Rozwoju Energetyki jest dostarczanie najbardziej efektywnych rozwiązań biznesowych. Posiadane umiejętności oraz długoletnie relacje biznesowe, w tym znajomość rynku finansowego znajdują przełożenie w budowie wzrostu wartości inwestycji Klientów i inwestorów.

Skupiamy się na właściwym zrozumieniu potrzeb Klientów i efektywnej komunikacji. Budujemy długotrwałe relacje z Klientem oparte na profesjonalizmie, odpowiedzialności, zaufaniu oraz pełnym zaangażowaniu.

statek22