W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.
X

O nas

Wartości

Wartościami, które stanowią podstawę filozofii działalności Grupy CRE są odpowiedzialność w biznesie oraz dbałość o najwyższą jakość świadczonych usług. Tworzą one fundamenty dla współpracy CRE ze wszystkimi stronami zaangażowanymi w realizację inwestycji. Dzięki posiadanym kompetencjom oraz pełnemu zaangażowaniu w realizację zadań Grupa CRE jest postrzegana na rynku jako rzetelny i niezawodny partner w biznesie.

Obserwowane w ostatnich latach oraz obecnie zmiany legislacyjne na rynku energetycznym w obszarze odnawialnych źródeł energii, jak również w branży gospodarowania odpadami stawiają przed gospodarkami wyzwania w zakresie wymogów środowiskowych i bezpieczeństwa energetycznego. Zespół CRE jest ich w pełni świadomy, a posiadane doświadczenie, entuzjazm i wypracowane najlepsze praktyki przekłada na sukces Klientów i inwestorów.

Dostarczane przez Grupę CRE rozwiązania przyczyniają się do budowy zrównoważonego biznesu oraz znajdują trwałe przełożenie w efektywniejszym wykorzystaniu surowców energetycznych oraz poprawie stanu środowiska naturalnego. Od naszych projektów oraz technologii, na których bazujemy, wymagamy ponadto wysokiej efektywności, umożliwiającej tworzenie modeli biznesowych stanowiących atrakcyjną alternatywę inwestycyjną.

Dzięki wprowadzeniu modelu organizacji uczącej się nie boimy się nowych wyzwań i stale poszukujemy nowatorskich rozwiązań techniczno-technologicznych.

skała