W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.
X

O nas

Zarząd

Starannie dobrane kompetencje, szeroka wiedza branżowa oraz praktyka biznesowa to elementy wyróżniające nasz zespół. W gronie osób zarządzających spółkami w Grupie CRE znajdują się specjaliści z różnych dziedzin, posiadający doświadczenie zarówno w projektowaniu i realizacji przedsięwzięć biznesowych opartych o innowacyjne rozwiązania, jak również realizacji złożonych projektów doradczych.

Jacek Markowski

Spółki: Centrum Rozwoju Energetyki, CRE Consulting, CRE Wide, Centro de Desarrollo Energético

Manager posiadający bogate doświadczenie w zarządzaniu i realizacji różnorodnych multidyscyplinarnych projektów. Przez kilkanaście lat pracował w wiodących firmach audytorskich i konsultingowych (Arthur Andersen, Ernst & Young), gdzie jako Senior Manager był odpowiedzialny za rozwój i zarządzanie zespołami oraz metodykami w obszarach zarządzania projektami i programami, ratowania projektów zagrożonych, bezpieczeństwa informacji oraz bezpieczeństwa IT, zarządzania ryzykiem projektowym, jak również optymalizacji procesów biznesowych. Zrealizował kilkadziesiąt złożonych projektów doradczych dla firm z sektora IT, energetycznego, paliwowego, telekomunikacyjnego oraz finansowego.

Specjalizuje się w zagadnieniach z obszaru energetyki odnawialnej oraz gospodarki odpadami.

Ukończył Uniwersytet Szczeciński oraz Ecole Nationale Superieure Des Mines De Saint-Etienne.

W Centrum Rozwoju Energetyki odpowiedzialny za rozwój projektów i inwestycji w obszarze Waste to Energy oraz realizację projektów konsultingowych. 

Adam Kopiczko

Spółki: Centrum Rozwoju Energetyki, CRE Wide

Ekspert w dziedzinie tworzenia modeli biznesowych i finansowych, modelowania finansowego oraz rozwoju projektów w takich branżach, jak: energetyka, przemysł paliwowy, budownictwo, motoryzacja.

W swojej karierze zawodowej realizował wiele projektów inwestycyjnych, m. in. w przemyśle paliwowym, współpracując z Exxon Mobil/Esso, DEA, Orlen czy Rafinerią Gdańska/Lotos. Jest autorem publikacji o tematyce alternatywnego zasilania pojazdów oraz zastosowania paliw ekologicznych zarówno w prasie popularnej, jak i specjalistycznej.

Obecnie w branży OZE skutecznie rozwija działalność spółek CRE, Eko-Logic oraz Pomorskie Elektrownie Wiatrowe i Wodne. 

Ukończył Wyższą Szkołę Biznesu - National Louis University w Nowym Sączu.

W Centrum Rozwoju Energetyki odpowiedzialny za całokształt spraw związanych z obszarami budowania strategii finansowej Grupy CRE, finansowania i rozliczania inwestycji, sprzedaży projektów oraz utrzymywania relacji biznesowych z Klientami i Inwestorami.